Treća dodela sertifikata za studente koji su neki od kurseva Oracle Akademije slušali školske 2015/16. godine i ranijih godina održaće se u petak, 23.6.2017. godine u 10h, kabinet 25, Bulevar umetnosti 29. Svi studenti koji izvrše uplatu za izradu sertifikata do srede, 21.6.2017. godine moći će 23.6.2017. godine da podignu svoje sertifikate.

Svi studenti koji su završili neki od kurseva Oracle Academy ranijih godina (online deo ili online deo + Projekat), a žele sertifikat, treba da pošalju mail na adresu oracleacademy@naisbitt.edu.rs (detalji). Ova prijava je stalno otvorena i jednom mesečno biće organizovana dodela sertifikata za ovu kategoriju studenata.

Nakon slanja email-a, studenti će dobiti informaciju za koje sertifikate su ispunili uslove i biće im poslate instrukcije za uplatu.

Za više informacija pogledajte: oracleacademy.naisbitt.edu.rs