fiealc

XVIII Kongres Medjunarodne federacije za izučavanje Latinske Amerike i Kariba (FIEALC) održaće se od 25. do 28. jula 2017. godine na Univerzitetu “Džon Nezbit”.

Učesnici kongresa koristiće celokupnu modernu infrastrukturu našeg univerziteta u ulici Bulevar maršala Tolbuhina 8 i Bulevar umetnosti 29 na Novom Beogradu.

Ovo veliko priznanje našem univerzitetu i Sektoru za Latinsku Ameriku i Karibe Geoekonomskog fakulteta, potvrda je kvalitetnog i medjunarodno priznatog rada i dostignuća u oblasti regionalnih studija i to u širim međunarodnim naučnim i akademskim krugovima. Ujedno, ovo ce biti i prvi svetski kongres iz Latinskoameričkih studija u regionu.

Do sada je registrovano 412 ucesnika iz 42 zemlje iz Latinske Amerike, Evrope i Azije.

Dodatne informacije su dostupne na veb-stranici Univerziteta „Džon Nezbit“i Geoekonomskog fakulteta.

Za opširniju informaciju o XVIII Kongresu FIEALC videti LINK.