Odbojkaška ekipa našeg Univerziteta ušla je u polufinale odbojkaškog turnira koji organizuje Univerzitetski sportski Savez Beograda. Na takmičenju učestvuju fakulteti koji pripadaju Univerzitetu u Beogradu, kao i svi privatni univerziteti i fakulteti u Srbiji. Polufinale će se odigrati u nedelju, 25. decembra u 17.30časova u sali novog DIF-a na Košutnjaku. Nakon tog meča, u istom danu će se odigrati i finale i borba za treće mesto  u zavisnosti od ishoda polufinalnog meča.

Naša ekipa je do sada, tokom grupne faze takmičenja, pobedila u prvom meču ekipu Vojne akademije rezultatom 2:0. Nakon toga je doživela poraz od Filološkog fakulteta sa 2:0, u sledećem meču je pobedila Matematički fakultet sa 2:0 i Fakultet za specijanu edukaciju i rehabilitaciju takođe sa 2:0 čime se kvalifikovala u četvrfinale turnira. Meč četvrtfinala odigran je u nedelju, 18.12.2016 sa Visokom IT školom, završen je rezultatom 2:0, čime je naša ekipa ušla u polufinale. Pozivaju se studenti, asistenti, profesori kao i administracija našeg Univerziteta tada, prema mogućnostima, dođu u nedelju u 17.30 časova u Košutnjak i podrže naše devojke u borbi za medalju.

© COPYRIGHT | UNIVERZITET MEGATREND
code and design: Ivapix

logo-footer

OSTANIMO U KONTAKTU:      

Megatrend Univerzitet