rektorakademik-i-vlasnik-1

Na našem univerzitetu, u organizaciji Fakulteta za kulturu i medije, 25. novembra uspešno je organizovan međunarodni naučni skup posvećen uticaju informacione revolucije i novih medija na društvene i kulturne tokove u zemlji, regionu i svetu. Na skupu je učestvovalo 50 naučnika iz Srbije i 20 iz sveta – iz 16 zemalja sa tri kontinenta.
Učesnike konferencije na početku su pozdravili osnivač Univerziteta, prof. dr Mića Jovanović, i rektor, prof. dr Milomir Minić, a potom je skup proglasio otvorenim akademik Ljubiša Rakić, predsednik Saveta Univerziteta. Učesnike je, u ime Fakulteta za kulturu i medije, pozdravio i dekan, prof. dr Milivoje Pavlović.
Učesnici Konferencije veoma pozitivno su se izrazili o nivou podnetih saopštenja i kvalitetu organizacije skupa. Na čelu Organizacionog odbora bio je prof. dr Mirko Miletić.
Početkom naredne godine sva podneta saopštenja biće objavljena u Zborniku – kao što je urađeno posle prethodna dva naučna skupa.

Fotografisala student FKM: Tijana Rajković