IMG_9377

U četvrtak, 23. juna, studenti FKM, predvođeni asistentom Leanom Vučković, izveli su stilizovani dramski prikaz pod nazivom „Ima li ih još? Nema! Teraj dalje!“ na svečanosti u Belom dvoru u Beogradu. Organizator ovog gostovanja bila je Fondacija Aleksandra Karađorđevića za kulturu i obrazovanje. Reč je o igrokazu koji su studenti FKM prethodno izveli na svečanosti na Univerzitetu „Džon Nezbit“ povodom obeležavanja desete godišnjice postojanja Fakulteta.

Predstava ilustruje novi pristup edukaciji u političkoj retorici; izvedena je pred velikim brojem domaćih i stranih gostiju, i naišla je na pozitivno reagovanje.

Prisutnima se, osim Aleksandra Karađorđevića, obratio i Aljoša Vučković, dramski umetnik.