Prof. dr Nada Torlak

„Nove medijske tehnologije – Novi izazovi za novinarstvo“ naziv je naučnog rada koji je predstavila prof. dr Nada Torlak na Četvrtoj međunarodnoj naučnoj konferenciji „Mediji i PR“ koja je od 17. do 19. juna 2016. godine održana u Bijelom Polju.Na skupu koji je ove godine organozovan na temu „Novi mediji – nove mogućnosti“ učestvovali su autori iz 15 zemalja – Velike Britanije, Italije, Nemačke, Danske, Holandije, Španije, Austrije, Kine, SAD-a i država iz regiona. O budućnosti medija na ovom skupu govorili su i vodeći svetski teoretičari medija prof. dr Denis Mekvejl i prof. dr Đovani Gocini.Skup su zajednički organizovali Akademija društvenih nauka, Radio Bijelo polje. Fakultet političkih nauka Univerziteta Crne Gore, Ministarsto nauke Crne Gore i Opština Bijelo Polje.